Kadrę Ośrodka tworzą psychoterapeuci, psycholodzy, pedagodzy oraz lekarze psychiatrzy posiadający wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Ukończyli wielostopniowe, kilkuletnie studia podyplomowe w zakresie psychoterapii zakończone uzyskaniem certyfikatu psychoterapeuty bądż są w trakcie zdobywania takich uprawnień.

Posiadają certyfikaty specjalistów psychoterapii uzależnień i certyfikaty trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Ukończyli kilkuletnie kursy Systemowej Terapii Rodzin, Studia podyplomowe w zakresie psychoterapii w Collegium Madicum U J w Krakowie i Instytucie Psychiatrii i Neurogii w Warszawie.

Swoje umiejętnosci zdobywali w trakcie wielostopniowych szkoleń w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej w wielu ośrodkach m.in. w Laboratorium Psychoedukacji, Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA , Instytucie Psychologii Zdrowia, Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie,w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi czy Ośrodku Terapii Gestalt w Krakowie.

Członkowie zespołu posiadają również specjalizację związaną m.in. z orzekaniem jako biegły sadowy w zakresie uzaleznienia od alkoholu, w zakresie diagnozy i terapii wykorzystania seksualnego. przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

W celu stałego podnoszenia jakości i skuteczności pomocy psychoterapeuci korzystają systematycznie z superwizji klinicznej.

Copyright Psychosoma 2011. Design by xyro.net

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.